Movies
Ratings
186
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
No Way OutRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
HeartbreakerRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
High FidelityRated ★ 2.5
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
Stuck in LoveRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.0