Titles you rated
Modern FarmerRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
Hi My SweetheartRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0