Movies
Ratings
39
Official SecretsRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The NetRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Criminal ConspiracyRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5
FlightRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0