Series
Ratings
20
Prison PlaybookRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- おせんRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0