Titles you rated
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Slayers TryRated ★ 5.0
Slayers NextRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0