Series
Ratings
80
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0