Titles you rated
Eastern PromisesRated ★ 3.5
DarkmanRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Toni ErdmannRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
HancockRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5