Series
Ratings
22
DearestRated ★ 4.0
Way Too Kawaii!Rated ★ 2.0
Talentless NanaRated ★ 4.0
SK8 the InfinityRated ★ 4.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Zombie Land SagaRated ★ 4.0
A Family Goes Job HuntingRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
Solomon's PerjuryRated ★ 4.5
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 2.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0