Titles you rated
ResistanceRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.5
Little NicholasRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 2.0