Titles you rated
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Pushing DaisiesRated ★ 4.5
Pushing DaisiesRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
MisaengmulRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5