Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0