Series
Ratings
109
Dr. STORKSRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My High School BusinessRated ★ 2.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0- 魔王Rated ★ 3.0
- 노래 오빠Rated ★ 3.0
- Kaibutsu-kunRated ★ 1.5
- The Quiz ShowRated ★ 3.0
The Family GameRated ★ 3.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5
Black PeanRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5