Movies
Ratings
120
The SubstanceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0