Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 4.5
She Would Never KnowRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Uncle From Another WorldRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Summer Time RenderingRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5