Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 4.5
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0