Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0