Series
Ratings
90
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Fugitive BoysRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Tower of SandRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
The PackageRated ★ 3.5