Titles you rated
Frozen FeverRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0