Series
Ratings
22
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0- Chip 'n' DaleRated ★ 3.5
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5