Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
9Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0