Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
StargateRated ★ 3.5
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
GantzRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 2.5
The RundownRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 3.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 3.0