Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5