Movies
Ratings
1145
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 1.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
After YangRated ★ 3.5
Doubting ThomasRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 5.0
A Ghost StoryRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
One Cut of the Dead Spin Off In HollywoodRated ★ 3.0
Happy EndRated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0