Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.0
The FallRated ★ 5.0
ReboundRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5