Movies
Ratings
120
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.0
PunchRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5