Series
Ratings
167- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 여왕벌게임Rated ★ 2.5
- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
AnthraciteRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 2.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0