Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
- Three FriendsRated ★ 3.5
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.5
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 4.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 3.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- Unanswered questionsRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 5.0