Titles you rated
MementoRated ★ 1.5
CubeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Queen of WalkingRated ★ 0.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0