Series
Ratings
28
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0