Titles you rated
FlippedRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
ObsessedRated ★ 0.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5