Titles you rated
Happy HomeRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 3.0