Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
CodaRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
To Kill a MockingbirdRated ★ 3.5
TessRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5