Movies
Ratings
107
St. VincentRated ★ 4.5
The AviatorRated ★ 5.0
Miss PotterRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 0.5
Love, RosieRated ★ 4.5
Venus TalkRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
The Sex TripRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5