Movies
Ratings
145
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
2046Rated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 1.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 2.5
I Care a LotRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 2.5
Promising Young WomanRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.5
The Wife of a SpyRated ★ 2.5
DuneRated ★ 2.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 2.5
Last Night in SohoRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
The HouseRated ★ 3.0