Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0