Movies
Ratings
16
American SniperRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5