Movies
Ratings
90
Gone GirlRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0