Titles you rated
FireworksRated ★ 5.0- Still LoveRated ★ 3.0
- Boy Meets GirlRated ★ 3.5
- 마이 걸Rated ★ 5.0
- Son of the WindRated ★ 3.5
Queen of the GameRated ★ 3.0- South of the SunRated ★ 3.5
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 5.0
- 고발 국선 변호인Rated ★ 4.0
The Great CatsbyRated ★ 4.0- Love Needs A MiracleRated ★ 3.5
- Gangnyeok 1banRated ★ 3.0
Only YouRated ★ 4.0- SmileRated ★ 4.0
- Love and AmbitionRated ★ 3.5
- ProposeRated ★ 2.5
- Country PrincessRated ★ 4.0
- Foolish PrincesRated ★ 2.5
- First LoveRated ★ 3.5
- SomedayRated ★ 3.5