Series
Ratings
88- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
RomanceRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 2.0