Titles you rated
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 1.5
The WhistleblowerRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 0.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.0
PonyoRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 1.0
FluRated ★ 1.0
The Sixth SenseRated ★ 1.0
HarmonyRated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 1.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5