Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5