Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Queen For Seven DaysRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0