Movies
Ratings
64
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5