Movies
Ratings
262
ContactRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
9th CompanyRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.5
Battleship PotemkinRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0