Titles you rated
- Take Me to Love & MealRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 1.5
GhostRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5