Series
Ratings
30
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5