Movies
Ratings
29
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 2.0
MossRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 1.5
Love, RosieRated ★ 1.5
One on OneRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Belle & SebastianRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0