Movies
Ratings
206 Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5 Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
 A Werewolf BoyRated ★ 3.5 A Werewolf BoyRated ★ 3.5
 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
 Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5 Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
 The ChaserRated ★ 3.5 The ChaserRated ★ 3.5
 Real SteelRated ★ 2.0 Real SteelRated ★ 2.0
 LucyRated ★ 2.0 LucyRated ★ 2.0
 Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0 Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
 InceptionRated ★ 3.5 InceptionRated ★ 3.5
 The GiverRated ★ 2.5 The GiverRated ★ 2.5
 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
 Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0 Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
 The LoverRated ★ 3.5 The LoverRated ★ 3.5
 MegamindRated ★ 3.5 MegamindRated ★ 3.5
 PonyoRated ★ 5.0 PonyoRated ★ 5.0
 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
 The Day After TomorrowRated ★ 3.5 The Day After TomorrowRated ★ 3.5
 DerangedRated ★ 2.5 DerangedRated ★ 2.5
 The HostRated ★ 4.0 The HostRated ★ 4.0
 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5