Titles you rated
Another ChildRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Very Bad ThingsRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Battle of the SexesRated ★ 1.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
England Is MineRated ★ 2.0
ChloeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
DittoRated ★ 1.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 0.5