Movies
Ratings
310
Minimalism: A Documentary About the Important ThingsRated ★ 3.5
Back to BurgundyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Way Way BackRated ★ 3.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 5.0
The Astronaut FarmerRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 3.5
Cowspiracy: The Sustainability SecretRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Sleeping with the EnemyRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5